Reklama Google


Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenia »

  Strona WWW HR NEWS zachęca do szkoleń opracownych z myślą o menadżerach i specjalistach Zasobów Ludzkich. HRnewsto także serwis dla firm, które pragną wypromować swoje usługi, a tym samym dotrzeć do sporej rzeszy potencjalnych kontrahentów. Serdecznie zapraszamy: Szkolenia sprzedaż na salesnews. pl. Zadzwoń lub napisz a specjalnie dla Państwa stworzymy ofertę na nasze kursy. Na portalu są informacje i wszelkie potrzebne informacje z rynku, bardzo przydatne rady eksperckie, autorskie artykuły - Serwis HR NEWS.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • salony fryzjerskie Poznań »

  Profesjonalne fryzjerstwo Poznań oparte na fundamencie wykwalifikowanych pracowników i odpowiednio dobranych kosmetyków zapewnia wysoką jakość usługi i pełne z niej zadowolenie. Gdy dla Ciebie priorytetem są wspomniane cechy to nasza oferta jest pewnym strzałem w dziesiątkę i w pełni zaspokoi Twoim wymaganiom. Dobry fryzjer Poznań zaprasza na stronę swojego salonu jak i zaprasza do jego fizycznych odwiedzin.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Nie możesz znaleźć niezbędnych informacji na temat zarządzania, sprzedawania oraz obsługi klienta? Zapraszamy do najlepszego kompendium wiedzy, stworzonego z myślą o menadżerach a także specjalistach ds. sprzedaży i obsługi klienta: salesnews. pl. Na stronie znajdują się szkolenia i wszelkie niezbędne informacje z rynku, bardzo przydatne porady eksperckie, autorskie artykuły. SalesNews to także serwis dla firm, które pragną wypromować swoje usługi, a tym samym dotrzeć do sporej rzeszy potencjalnych odbiorców. Serdecznie zapraszamy: Szkolenia sprzedaż na salesnews. pl. Do zobaczenia a specjalnie dla Państwa stworzymy ofertę na nasze szkolenia.

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Warszawa »

  Tysiące polaków rocznie podchodzi do egzaminu na prawo jazdy i czasami mentalnie nie są na tę próbę gotowi. My zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że do kierowania autem, przede wszystkim ważne są znajomości przepisów, ale również spokój ducha, jaki to staramy się zakorzenić w naszych kursantach. Na skutek powyższych kwestii śmiało możemy rzecz, że ośrodek szkolenia kierowców Warszawa jakim jesteśmy przygotuje każdego do tego aby pewny siebie mógł podejść i zaliczyć egzamin państwowy. U nas nauczysz się wszystkiego co pozwoli Tobie na bezpieczną i spokojną jazdę na drodze, a dzięki rzetelnemu z naszej strony podejściu przejdziesz ten trudny etap w pełnym relaksie, co z całą pewnością zaowocuje bezstresowym ukończeniem egzaminu. Mamy świetnego instruktora, mogącego się pochwalić znacznym procentem zdawalności i bardzo przystępnym sposobem prowadzenia jazd. Osk Atol to na razie młoda, lecz za to z wielkim doświadczeniem kadry szkoła nauki jazdy Warszawa, oferujemy niskie ceny oraz nieodpłatne godziny jazd w sytuacji niezaliczonego egzaminu. Namawiamy serdecznie więc do tego by zapoznać się z oferowanymi przez nas promocjami, cennikiem i historią naszej dotychczasowej działalności, jakie to zawarte są w zakresie naszej internetowej witryny. Udzielimy odpowiedzi też chętnie na wszystkie męczące wszystkich pytania.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obliczenia statystyczne »

  Jak każdy student wiedzieć powinien, napisanie pracy doktorskiej lub pracy magisterskiej musi być dobrze zaplanowane. I to właśnie od planu pracy rozpoczynamy zawsze swoje dlasze działania. Musi być zaplanowane dalsze działanie, według określonych w projekcie detali, takich jak problemy badawcze, pytania badawcze, hipotezy. Część pracy zwana materiałem i metodą musi zawierać pełną analizę zebranego materiału badawczego. Musi odnosić się do wszystkich hipotez lub pytań badawczych. Wykonując badanie zależności zmiennych nominalnych w tabeli kontyngencji 2 na 2 musi brać pod uwagę dobrane metody statystyczne, takie jak test chi kwadrat czy dokładny test Fishera. Ponieważ często trzeba sprawdzić ryzyko zachorowania, musi też zawierać takie parametry jak przedział ufności, czułość czy swoistość. Gdy stosowane są inne zmienne, na przykład zmienne ilościowe mierzone na skali przedziałowej, stosowane są odpowiednie metody nieparametryczne lub paramteryczne.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • firma szkoleniowa »

  TALENT Management jest to instytucja szkoleniowa zajmująca się prowadzeniem i planowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąfirmy są kursy dla menedżerów, handlowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Główną zaletą organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto firma dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się prowadzeniem i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąfirmy są kursy menedżerskie, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do prowadzenia szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z sali szkoleniowej na normalną praktykę zawodową. TALENT Management to firma rozwojowa zajmująca się prowadzeniem i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąprzedsiębiorstwa są szkolenia dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Mocną stroną organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca spore doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowoczesne podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze osiągnięcia biznesowe. Ponadto firma stara się, aby jak najskuteczniej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na codzienną praktykę firmową.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • studia dietetyka »

  Wyższa uczelnia zaprasza do rozpoczęcia kształcenia na studiach podyplomowych oraz dodatkowo szkoleniach, jakie prowadzimy. Lista pretendentów wyznaczana będzie w kolejności wartości osiągniętych ocen w trakcie rekrutacji. Planujemy inicjowanie nowatorskich, interesujących kierunków studiów, które na konkurencyjnym rynku pracy pozwolą naszym wychowankom uzyskać w przyszłości odpowiednią profesję. Zapraszamy do podejmowania nauki na dodatkowych kierunkach takich jak automatyka, praca socjalna, pielęgniarstwo i studiach dodatkowych takich jak socjologia czy też studia automatyka. Przyjęcie kandydatów przebiega na podstawie turnieju dyplomów. Poznaj naszą ofertę.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://msz.czest.pl/ »

  Masaż to nie tylko wspaniały element relaksu i odprężenia, ale również świetnie działający na krążenie zabieg, który może być realizowany w przeróżnych formach i być elementem nieodłącznym w procesie relaksu po ciężkim dniu w pracy. czy ciężkim tygodniu przepełnionym obowiązkami. Zainteresowanie profesjonalnie wykonanym masażem nieustannie rośnie, dlatego też niezwykle często dąży się do tego, aby masaż zrealizować w sposób jak najbardziej skuteczny i w pełni zgodne z umówionymi technikami. Kształcenie w zakresie techniki masażu które oferujemy, to świetna forma zdobywania praktycznych, a zarazem również bardzo istotnych teoretycznych informacji na temat poszczególnych rodzajów masażu. Wykwalifikowana kadra prowadzących o najwyższym stopniu doświadczenia, z radością udzieli niezbędnych informacji pomoże w realizacji właściwych wyborów zawodowych. Oferujemy również inne kierunki, takie jak kosmetolog, farmaceuta tudzież inne.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • joga Wrocław wyjątkowe zajęcia »

  “Joga na Biskupinie” to szkoła jogi zlokalizowana we Wrocławiu funkcjonująca od 2013 roku. Zajęcia jogi prowadzone są przez osobę z wieloletnim doświadczeniem a oprócz tego rzetelną wiedzą. Lekcje jogi to połączenie zajęć praktycznych, ale także potężna dawka wiedzy teoretycznej z tematu jogi. "Joga na Biskupinie" proponuje zajęcia Hatha Joga oraz Joga Ivengara. Hatha Joga to odpowiednio skomponowane sekwencje pozycji ciała, to znaczy asany, połączone z kontrolą oddechu. Instruktor hatha joga pomaga wykonywać ćwiczenia tak, ażeby przynosiły korzyści zdrowotne. Joga przynosi rewelacyjne efekty osobom żyjącym w stresie, ale także sportowcom. Praktyka jogi polecana jest niezależnie od wieku. Joga Iyengara to asany podzielone na kategorie a oprócz tego ułożone w sekwencje. Prócz tego do praktyki wprowadzone zostały przybory takie jak koce, wałki, krzesła, drewniane klocki i paski do jogi. Jest to uznana metoda nauki jogi.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • e-pisanieprac.com »

  Jeśli cenisz swój czas i masz ważniejsze sprawy do załatwienia, niż opracowywanie materiałów długimi godzinami do pracy zaliczeniowej, napisz do nas. Starczy, że się z nami skontaktujesz, a my ze swojej strony przedstawimy ofertę. Na pewno dojdziemy do porozumienia. Z naszych usług korzystało już bardzo wiele osób. Wszyscy byli zadowoleni. Nie zabieramy się za projekty, którym nie podołamy - otrzymujesz gwarancję, że praca będzie profesjonalnie opracowana merytorycznie, a co ważniejsze, będzie ukończona we wcześniej określonym czasie. Spośród konkurencji wyróżnia nas nade wszystko profesjonalny stosunek do oczekiwań klientów i bardzo dobry kontakt.

  Pamiętaj, oferujemy pisanie prac:
  - licencjackich
  - magisterskich
  - inżynierskich
  - zaliczeniowych
  - innych/specjalnych

  Wejdź na naszą stronę firmową i zadzwoń lub wyślij maila już teraz, zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • wellavil.pl - wakacje Mazury »

  Urlop to perfekcyjny czas na odpoczynek i na pozwiedzanie naszej pięknej Polski. Miejsc, które możemy zwiedzić jest rzeczywiście bardzo dużo i jeśli wyłącznie masz możliwość to musisz czasem udać się tam gdzie jeszcze nie byłeś. W związku z tym chcemy polecić Ci spędzenie urlopu na mazurach. Wakacje na mazurach jeżeli wyłącznie wybierzesz stosowny domek bez wątpienia zapadną Ci w pamięć na długi okres czasu. Nie ma co oszczędzać na urlopie ponieważ wczasy zwykle są dość drogie i niestety powinno się liczyć się ze sporymi wydatkami. Dlatego także jeżeli raz na jakiś czas udajesz się na wypoczynek to musisz wyłożyć pieniądze na dobre wynajem dobrych pokoi, domków czy również miejsca, w których spędzisz swój wolny czas. Dlatego także zapraszamy wszystkich do wyboru naszych domków a na pewno będziesz zadowolony z miejsca, które Ci oferujemy.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • uwodzenie.org »

  Nie wszyscy faceci są tak pewni siebie, by zbliżyć się bez trudu do nieznajomej dziewczyny. Problem jest dość częsty i mówiąc szczerze nie ma co panikować. Mimo wszystko istnieje wyjście, ażeby to poprawić. Z moją interwencją pozbędziesz się wszystkich lęków. Przeglądając moją stronę wyszukasz sporo ciekawych sztuczek, ażeby bez problemu uwieść nowo poznaną kobietę. Przestań się już zastanawiać, że wydurnisz się w czasie spotkania. Jeśli wprowadzisz w życie parę moich porad to na pewno będziesz zadowolony. Nie wszyscy urodzili się odważni, jednak to nie powód, by skazywać się na bycie samotnym. Lubię nieść pomoc ludziom, tak więc wiele z moich wskazówek na uwodzenie ujawniam absolutnie bezpłatnie. Nie zwlekajcie zatem i korzystajcie z mojego doświadczenia ile tylko chcecie. Jeżeli chcesz powiększyć pewność siebie w tej kwestii to sprawdź co mam Ci do zaproponowania.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.cedoz.pl - kursy księgowości »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która posiada przeszło dwadzieścia lat doświadczenia na rynku. Przez ten czas z naszych szkoleń skorzystało ponad 35000 osób. Jest to rezultat świadczący o najlepszej klasy realizowanych przez nas usług. Zakres naszych usług szkoleniowych obejmuje zakres działania prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń, podstaw rachunkowości, podatków, finansów a także wielu innych dziedzin. Jedną z opcji jakie dajemy naszym klientom jest możliwość skorzystania z kursów korespondencyjnych. Nasza załoga specjalistów posiada bardzo duże doświadczenie, które umożliwia nam na realizację kursów w bardzo szerokim zakresie. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy będzie zupełnie zadowolony. Nasze kursy organizowane są na najlepszym sprzęcie i również przy wykorzystaniu najlepszych rozwiązań dydaktycznym.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • CYFROWANKA - zajęcia pozalekcyjne Łódź, »

  Zaufaj specjalistom i skorzystaj z oferty Cyfrowanki. Jest to centrum edukacji pozaszkolnej, które organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Praca w małych grupach pomaga w skoordynowaniu działań, a wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem i wysoką kulturą. Jest to idealne miejsce, w którym Wasze pociechy mogą podnieść swe umiejętności, przygotować się do ważnych egzaminów, a także spędzić ciekwie czas. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak matura, czy egz. gimnazjalny, jak i będzie mogło po prostu poprawić swoje umiejętności. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z ich oferty.

  Data dodania: 19 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • GiganciProgramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci Białystok »

  Zajęcia dostosowane są do wieku młodych kursantów. Uczymy przeróżnych języków programowania koniecznych to tworzenia gier i programów komputerowych, aplikacji mobilnych stron internetowych. Programowanie dla dzieci w Białymstoku to propozycja naszej fachowo działającej szkoły. W naszej szkole nie ma czasu na nudę. U nas uczy profesjonalny i profesjonalny zespół programistów współpracujących z kadrą pedagogów. Zakłady w Białymstoku to sprawdzone lekcje szczególnie interesujące i satysfakcjonujące młodych kursantów. Po wiecej informacji zapraszamy na stronę oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko nauczyło się kodowania koniecznego mu w przyszłości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy naukę programowania dla dzieci w wieku szkolnym. Zapewniamy interesujące lekcje, dzięki jakim dzieci tworzą swoje cyfrowe dzieła. Szukasz dobrego miejsca, w jakim Twoje dziecko będzie mogło nauczyć się kodowania? Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia na drony - Świadectwo kwalifikacji UAVO, VLOS, BVLOS, INS »

  Planujesz zainwestować swoje oszczędności w rozszerzenie swoich kwalifikacji? Chciałbyś wykonywać komercyjne loty dronem (foto-video, inspekcje, akcje poszukiwawcze)? Koniecznością jest posiadanie odpowiednich uprawnień, w tym przypadku zaliczenie państwowego egzaminu UAVO.
  Firma AirBorn powstała w 2012 roku i jest najstarszą firmą w Polsce specjalizującą się w szkoleniach lotniczych w dziedzinie lotnictwa bezzałogowego. Przygotujemy Cię z zakresu lotów VLOS oraz BVLOS. AirBorn zapewnia szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb. Nie ważne, czy jesteś początkującym, średnio lub bardziej doświadczonym pilotem. Nasi doświadczeni instruktorzy przekażą Ci wiedzę, która będzie przydatna podczas Twojej praktyki zawodowej. Omówiona będzie większość sytuacji, która może Cię spotkać jako operatora wielowirnikowca.

  Data dodania: 27 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia iso »

  Prezentujemy firmę która zajmuje się szkoleniami i wdrożeniami w bardzo rozległym zakresie, można w naszej firmie zrobić certyfikat ISO. Jest to usługa, którą wykonujemy w bardzo profesjonalny sposób. Istotna jest dla nas skuteczność dokonanych wdrożeń jak również szkoleń. Szkolenia ISO są bardzo obszernym wątkiem, lecz nie wszyscy świadczą usługi w taki profesjonalny sposób. Szkolenie ISO, które robimy dostępne są w wielu miastach polski w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się zarazem usługami jak wdrażanie ISO. Możemy pochwalić się ogromna ilością skutecznych wdrożeń. Wdrożenia ISO są ogromnie znane, a nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wdrożeniami w wielu regionach. Na naszej stronie internetowej można dokładnie zapoznać się z prezentowaną ofertą. Na każdych szkoleniach uczestnicy otrzymują profesjonalne materiały szkoleniowe, które zdecydowanie pomagają w przyswojeniu wiedzy. Wiele szkoleń organizowanych jest jako szkolenia zamknięte, a także prowadzone są w całej Polsce szkolenia dla studentów w wyjątkowo atrakcyjnych i korzystnych cenach.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym.

  Szkolenie dotyczy przewozu osób, przewozu rzeczy, spedycji.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu otrzymają Państwo: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej.

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo podatkowe
  - Prawo socjalne
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Dostęp do rynku
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne warsztaty fotografii Warszawa »

  Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz dokonać wysokiej jakości zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów? O ile do tego stopnia to miło namawiamy do zapoznania się z naszą ofertą. Umożliwiamy wynajem profesjonalnie wyposażonego studia. W naszym studiu znajdują się modyfikatory światła różnego gatunku, statywy oraz akcesoria, lampy i umyślnie dobrane tła. Ceny usług naszego studia są bardzo atrakcyjne a także jesteśmy pewni, że każdy będzie całkowicie zadowolony z oferty naszej firmy. Każdemu zapewniamy profesjonalną jakość usług co sprawia, że każdy będzie chciał do nas niezbicie wrócić. Lokalizacja naszego studia jest bardzo dogodna co sprawia, że nikt nie będzie miał problemów by do nas dojechać. Serdecznie namawiamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalizm a oprócz tego indywidualne stosunek do każdego klienta.

  Data dodania: 30 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Będzin »

  Firma www. profes. edu. pl działa na rynku od ponad dekady. Wypracowała sobie markę, dzięki skutecznym sposobom przekazywania treści. Jeśli starasz się o dobrej jakości tłumaczenia angielski Śląsk, to odpowiednie miejsce. Ponadto odbywają się tutaj korepetycje niemiecki Będzin. Szkoła gwarantuje wysoki poziom usług. Tłumaczenia niemiecki Śląsk wykonywane są przez kompetentnych tłumaczy, którzy posiadają odpowiednie dyplomy, pieczętujące ich umiejętności. Jeśli szukasz korepetycje angielski Będzin, to podobnie doświadczony nauczyciel prowadzi lekcji. Jakość tłumaczeń jest największym atutem tej szkoły językowej. Zachęcamy do korzystania z naszych usług także osoby spoza Śląska. Teksty do przekładów można nam przesyłać mailowo i taką samą drogą otrzymywać odpowiedzi. Zapraszamy, bo jakość usług jest świetna.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(8)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa