Reklama Google


Biuro Doradztwa Chemicznego

Biuro Doradztwa Chemicznego Firma o nazwie ?Biuro Doradztwa Chemicznego? z powiatu pszczyńskiego jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się wykonywaniem usług, konsultacji i badań dla producentów oraz importerów substancji i mieszanin chemicznych. W ramach oferty świadczonych przez firmę usług możemy wyodrębnić między innymi takie czynności jak tworzenie kart charakterystyki substancji chemicznych (MSDS) tj. opis ryzyka jakie może spowodować dana substancja oraz opis jej parametrów chemicznych. Do pozostałych składników oferty Biura Doradztwa Chemicznego zaliczyć można usługi doradcze dotyczące wprowadzonych za sprawą Unii Europejskiej także w Polsce rozporządzeń REACH i CLP (które dotyczą rejestracji substancji chemicznych), usługi powiązane z systemem jakości Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL/GHS) i tłumaczenia opracowań, tekstów, artykułów chemicznych z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Swoją ofertę firma kieruje do przedsiębiorstw z sektora chemicznego z całego kraju.

Szczegóły strony www.bdchem.pl:

Podlinkuj stronę www.bdchem.pl:

Biuro Doradztwa Chemicznego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • dachy katowice »

  Dekarstwo to działalność handlowo-usługowa którą zajmujemy się już od 1995 roku. Prezentujemy dachy Śląsk wykonane z własnych materiałów, a także dostarczonych przez Państwa. Mamy spory bagaż praktycznych umiejętności i biegłą znajomość branży co umożliwia nam wykonywanie najwyższej jakości usług, jak i eksperckie doradztwo mające na celu pomoc w wyborze najlepszych dla klienta rozwiązań. Po za pokryciami dachowymi również w naszej ofercie znajdziesz usługi spokrewnione z branżą czy to murowanie kominów czy usługi docieplania. Polecamy swoje usługi oraz produkty i zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • woda dla firmy »

  W niezwykle kompletnym i bogatym asortymencie produktów i usług jaki mamy przyjemność zaprezentować Państwu znajdują się usługi zapewniające dostawy wody jak i sama zdrowa i ceniona woda źródlana z pod znaku Wielkiej Żywieckiej. Polecając gorąco swoją stronę na której umieściliśmy ogrom informacji chcemy przedstawić swoją ofertę skupiającą miedzy innymi woda z dostawą jak i wiele innych produktów związanych z branżą. Gorąco wszystkich zapraszamy do współpracy z nami.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki Rybnik »

  Gdy szukasz wysokiej jakości drukarki Katowice to mamy ofertę, która bez wątpienia Ciebie zadowoli. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo bogaty wybór np. drukarki Katowice laserowe oraz atramentowe. Ponadto mamy dostępne w naszym asortymencie plotery Katowice. Każda profesjonalna firma powinna mieć najwyższej jakości sprzęt do drukowania dokumentów. Jedynie w naszym sklepie można dokonać zakupu sprzętu drukującego pochodzącego od najlepszych producentów jak na przykład Ricoh Katowice, w bardzo korzystnych cenach. Każdy kto chce mieć sprzęt znanej marki musi zapoznać się z naszą stroną internetową. Gorąco zapraszamy. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości drukarki Rybnik to mamy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo bogaty wybór np. drukarki Rybnik laserowe oraz atramentowe. Ponadto posiadamy w naszym asortymencie plotery Katowice. Każda profesjonalna firma powinna mieć najwyższej jakości sprzęt do drukowania dokumentów. Tylko u nas możliwy jest zakup od wiodących producentów jak na przykład Ricoh Katowice, w bardzo konkurencyjnych cenach. Każda osoba, która chce mieć sprzęt sławnej marki musi zapoznać się z naszą stroną internetową. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Kielce »

  Częściej niż kilka lat temu słyszy się o różnej maści inteligentnych budynkach, jakie to w sporym zakresie potrafią zapewnić ogromny komfort użytkowania oraz tak bardzo istotne bezpieczeństwo. Co ciekawe bardzo dużo ułatwień, które na co dzień widujemy głównie w telewizji, używa się na dość dużą skale nie wyłącznie już w największych firmach ale także lokalach prywatnych. W czasach gdy pracujemy więcej niż kiedyś wszystkim zależy aby rodzinny dom był jak najbardziej przyjemny i wnosił nam spora dozę wygody użytkowania. Sprawą jeszcze bardziej istotną jest przeciwpożarowe zabezpieczenie budynku oraz ochrona majątku znajdującego się w domu. W mieszkaniach bardzo często trzyma się drogie urządzenia RTV, biżuterię czy inne cenne dla nas przedmioty, będące spora pokusą dla włamywaczy, przed którymi można jednak skutecznie się zabezpieczyć. Istotne jest również żeby zarówno sama instalacja nie była podatna na zajęcie ogniem czy przepięcia, a w sytuacji losowego zdarzenia mieszkanie mogło ostrzec o zajściu upoważniona osobę lub straż pożarną. Może warto pomyśleć nad tym co wnoszą rolety Kielce oraz inne usługi w kwestii branży energetyczno-elektrycznej.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • suwnice natorowe »

  Zajmujemy się produkcją suwnic, w naszej ofercie są żurawie słupowe i przyścienne, dźwignice i suwnice natorowe oraz podwieszane. producent suwnic, producenci suwnic, żurawie

  Nasi producenci suwnic proponują Państwu jakościowe i wyborne usługi, takie jak między innymi solidne oraz przystępne cenowo żurawie. Nasz producent suwnic oferuje Państwu wyłącznie markowe i w pełni profesjonalne sprzęty, dlatego bezsprzecznie każdy z Państwa będzie niezwykle usatysfakcjonowany z zakupu. Mamy nadzieję, iż ochoczo skorzystają Państwo z naszej bogatej i niesłychanie intrygującej oferty. Serdecznie zapraszamy do drobiazgowego zaznajomienia się z naszym asortymentem, w jakimbezspornie każdy z Państwa wyszuka coś dla siebie. Nasi producenci suwnic proponują Państwu jakościowe i rzetelne usługi, takie jak między innymi trwałe i przystępne cenowo żurawie

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oznaczenia dla niewidomych »

  Najprostsze czynności dla osób widzących są często prawdziwym wyzwaniem dla niewidomych. Wyjście z domu, pokonanie drogi do sklepu czy szkoły może się okazać dla niewidomych niemożliwe bez odpowiedniego oznaczenia. Wystarczy wyobrazić sobie naszą zwykła drogę do domu z zamkniętymi oczami. Wtedy każdy krok stawialibyśmy ostrożnie, nie mając pewności co do właściwego kierunku.

  Wyczuwalno – wizualne oznaczenia dla niewidomych są szansą na normalne funkcjonowanie dla osób, które utraciły zmysł wzroku. Bariery architektoniczne dla niewidomych są wyzwaniem także dla ich bezpieczeństwa. Przeszkody na drodze, często zupełnie banalne dla widzących, mogą stanowić zagrożenie dla ociemniałych. Dlatego wyczuwalno – wizualne oznaczenia dla niewidomych łącząc nowoczesną technologię z racjonalnym umiejscowieniem wychodzą naprzeciw tym potrzebom.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Działanie 1.4 PO PW Polska Wschodnia »

  Wzór na konkurencję to działanie 1. 4 z programu Polska Wschodnia PO PW. Wzór na konkurencję to działanie dwuetapowe: I etap to audyt wzorniczy i strategia wzornicza, II etap to wdrożenie innowacji. Działanie 1. 4 PO PW Polska Wschodnia przeznaczone jest dla firm MŚP Polskich Wschodniej. Agencję tworzą prawdziwi pasjonaci designu użytkowego. Działamy odważnie, nieszablonowo i z wyczuciem smaku. Jednocześnie wszelkie projekty ukierunkowane są na rynek. To konsumenci pozwalają rozwijać się firmom, dlatego zgodnie z ich potrzebami tworzymy nasze projekty. Dodatkowo wzmocniliśmy zespół o ludzi zajmujących się kompleksowym pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji w ramach Działania 1. 4 Wzór na konkurencję Programu Polska Wschodnia (POPW). W ramach Wzoru na konkurencję 1. 4 PO PW (Polska Wschodnia) pozyskujemy dotację na wzornictwo przemysłowe. Fundusze na Wzór na konkurencję PO PW (Polska Wschodnia) zapewnią kompleksowe wsparcie firmom z sektora MŚP. Tylko z Nami Twoja firma otrzyma środki unijne w zakresie wykorzystania wzornictwa, obejmującego przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz stworzenia nowatorskiej strategii wzorniczej.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Litery ze styroduru »

  Litery ze styroduru fabrykant firma Formoteka z Zielonki pod Warszawą zaprasza do złożenia wizyty swojej witryny internetowej na której to nie ma przeszkód aby wypatrzyć co niemiara przykładowych środków na litery ze styroduru, litery przestrzenne oraz litery z plexi podświetlane LED. Litery ze styroduru czyli tworzywa bardzo zbieżnego do styropianu używanego w budownictwie z tym że styrodur jest znacznie bardziej intensywnie ścisły i niebywale upodabnia piankę poliuretanową to współcześnie niebywale poszukiwany półprodukt wykorzystywany w wytwarzaniu reklam do biur. Liter ze styroduru kolorowane na którykolwiek kolor RAL lub NCS sprawdzają się idealnie jako reklama 3D w biurach, jako identyfikacja wizualna na ścianach zewnętrznych lub wolnostojące wielkogabarytowe litery 3D. Litery z plexi podświetlane LEDami to o wiele bardziej spektakularna forma liter przestrzennych.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Multi Onest - usługi remontowe, usługi instalacyjne »

  Multionest to firma oferująca kompleksowe usługi budowlane. Wykonujemy głównie prace fundamentowe, murowanie, wykonanie tynków i elewacji, układanie płytek, układanie kostki brukowej, przebudowa wnętrz, podbitki (zabudowy dachów), wiaty, prace rozbiórkowe, zlecenia nietypowe, ocieplenia budynków, tynki maszynowe, itd. Świadczymy również różnego rodzaju usługi handlowe, takie jak sprzedaż towarów poprzez współpracę z producentami i hurtowniami na terenie całego kraju. Umożliwienie zakupów na warunkach hurtowych, a także transport kompletnych ładunków o masie do 24 ton następującymi pojazdami: naczepami plandekowymi, naczepami do przewozu papieru (typu Joloda/Paperliner), naczepami z kłonicami do ładunków dłużycowych, transport ładunków drobnicowych od 1 palety transport samochodami o maksymalnej ładowności do 1, 5 tony, 3, 5 tony i 6 ton. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 30 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • http://kancelariarp.pl radcowie prawni Białystok »

  Kancelaria Adwokaci i Radcowie Prawni Ślepowroński, Łuszyński, Matulewicz-Dzienis Spółka Jawna w Białymstoku proponuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego a oprócz tego prowadzenia spraw w sądach a oprócz tego urzędach osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym, podmiotom publicznym oraz instytucjom kulturalnym. Ekipę tworzą sprawdzeni prawnicy, do tej pory podnoszący swoje kwalifikacje, podchodzący do pracy z pasją i poświęceniem. Pomoc klientom niesie zarówno mecenas, jak oraz radca prawny. Prowadzą oni sprawy z zakresu prawa odszkodowawczego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, rzeczowego, prawa umów, prawa gospodarczego, prawa karnego. Biuro prowadzi też obsługę prawną instytucji publicznych w zakresie prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych, prawa pracy. Doradza w kwestiach związanych z inwestycjami i nieruchomościami. Więcej informacji na stronie internetowej kancelariarp. pl.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa