Reklama Google


Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Tło na Ask »

  Coraz więcej użytkowników korzysta z portalu, którym jest Ask fm. Askowicz chce stworzyć jak najpiękniejszy profil. Konieczne są tutaj ciekawe pytania na Aska które zachwycą twoich przyjaciół. Znajdź już dziś najnowsze ulepszenia, których nie znajdziesz nigdzie indziej. W naszym portalu odszukasz wszystko, co niezbędne. Pobierzesz jakościowe tło na Aska które spełni twoje oczekiwania. Wszystkie dodatki poselekcjonowane są według kategorii. Mamy zabawne gify na aska oraz te smutne, tak samo jak indywidualnie wymyślane nazwy na Aska z ciekawymi znakami. Przeznaczyliśmy dużo godzin pracy w budowę tak obszernego serwisu. Dzięki nam tła na Aska otrzymały całkiem nowy, uniwersalny wyraz. Co najważniejsze, jeśli zaproponujesz nam własne pytania na Ask dostaniesz w prezencie bezpłatne lajki oraz follow twojego Aska. Przejrzyj już dziś naszą stronę - wszystkie elementy są publikowane zupełnie za darmo.

  Data dodania: 26 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stock Press Photo »

  W dniach 2-5 lipca 2009 roku zlot The Tall Ships Races po raz czwarty w historii zawitał do Gdyni i okazał się największym, jaki kiedykolwiek odbył się w polskim porcie. W gronie 101 jednostek uczestniczących w zlocie znalazło się aż 21 żaglowców klasy A, grupującej te największe na świecie. Podczas czterodniowej imprezy przez nabrzeża przewinęło się 2, 5 miliona osób. Symbolicznym momentem imprezy było uczestnictwo w przepięknej paradzie żaglowców obchodzącego 100-lecie powstania Daru Pomorza – fregaty-muzeum, na co dzień zacumowanej w porcie. Międzynarodowa flota żaglowców, z których wiele brało udział w pamiętnym zlocie w 1974 roku, przez cztery dni zacumowły w mieście z morza i marzeń. Pokłady około 20 jednostek udostępnione były do zwiedzania dla wielotysięcznej publiczności. Malownicza parada na wodach Zatoki Gdańskiej, w blasku zachodzącego słońca zakończyła Operację Żagle Gdyni 2014. Podczas pięciu dni, które flota spędziła w gdyńskim porcie, żaglowce obejrzało 1, 9 miliona odwiedzających. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spektakularnego wydarzenia na naszej stronie internetowej stockpressphoto. eu.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotokoma fotografia ślubna Śląsk »

  Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne to nasza pasja.
  Staramy się aby nasze zdjęcia w elegancki i wyszukany sposób opowiedziały historię o dniu Waszego ślubu i wesela. Staramy się, aby nasze prace posiadały odpowiedni klimat i były dostosowane do indywidualnych upodobań Pary Młodej. O tym czy Wasze zdjęcia będą pełne romantyzmu, czy też będą trochę zwariowane - zdecydujecie Wy sami. Naszym zadaniem jest natomiast, aby ich styl i charakter pasował do Was samych.

  W zakresie fotografii ślubnej oferujemy:
  - zarówno pełny reportaż ślubny (tj. : przygotowania, ślub kościelny, wesele, plener ? tego samego lub innego dnia)
  - sesje narzeczeńskie w plenerze
  - jak i tylko zdjęcia z wybranej części (np. sam plener ślubny).
  W ofercie mamy kilka pakietów, ale każdy dostosujemy tak, aby był w pełni zgodny z oczekiwaniami.
  Pracujemy m. in. na terenie miast : Katowice, Sosnowiec, Dabrowa Górnicza, Gliwice, Zabrze, Jaworzno, Olkusz, Kraków, Opole.

  Szczegóły oferty oraz pełna galeria znajduje się na naszej stronie Internetowej.
  www.fotokoma.com.pl
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • zdjęcia ślubne lublin »

  Kiedy kilka lat temu podejmowałam się zrobienia pierwszych fotografii ślubnych nie sądziłam, że fotografia ślubna Lublin stanie się tak ważną częścią mojego życia. Stała się nie tylko hobby ale także pracą, która aktualnie wypełnia większą część każdego mojego dnia. Mam fart, że uwielbiam to co robię. Bezpośredni kontakt z ludźmi, możliwość uczestniczenia w jakże istotnych dla nich momentach jak ślub, chrzest czy też pierwsza komunia ich dziecka to nie tylko zaszczyt, przeraźliwie duża radość z mojej strony, ale także i odpowiedzialność. Mam świadomość, że żadna z chwil, której jestem świadkiem, nigdy więcej się nie powtórzy, a przecież wszystkie one są bardzo istotne dla moich klientów. Właśnie dlatego moją pracę biorę tak poważnie, drobiazgowo szykuję się do realizacji każdego zlecenia, staram się sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom. Już podczas pierwszego spotkania razem z moimi parami staramy się ustalić najdrobniejsze szczegóły naszej przyszłej współpracy, tłumaczę m. in. w jaki sposób można wypracować rewelacyjne zdjęcia plenerowe, naturalne, spontaniczne a równolegle pełne emocji i bliskości. Duże doświadczenie w pracy z ludźmi, w przeróżnych warunkach oświetleniowych i lokalowych pozwala mi zagwarantować Wam otrzymanie naprawdę wyjątkowych zdjęć ślubnych. Moi Młodzi wiedzą, że mogą na mnie liczyć, że w tym tak istotnym dla nich dniu ślubu nie muszą się dodatkowo przejmować się o to, czy fotograf lublin sprosta ustaleniom z przed spotkania i sfotografuje wszystkie ważne momenty w należyty sposób. Pary Młode, które podejmą się współpracy ze mną w spokoju i z radością mogą cieszyć się tym, co dzieje się wokół nich.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

(12)

Fotografia - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa