Reklama Google


Strony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • sopot wynajem autokarów »

  To w jaki sposób powinny przebiegać zawodowe przewozy autobusowe zdaje sobie sprawę zapewne każdy, kto choć raz używał tego typu transportu. Nie należy dodatkowo o tym mówić, że podróż zwykle jest daleki od doskonałości, a komfort różni się od tego wymarzonego. A to zanieczyszczone siedzenia, nieszczelne szyby czy też wolny przejazd bez wątpienia nie poprawiły nam humoru. Jednak jest taka firma, jaka zna problemy podróżujących oraz bardzo dobrze wie czego oni wymagają od przewoźnika. To właśnie Dobrucki jako jedna z niewielu firm transportowych ma radość zaoferować wszechstronny przewóz osób eleganckimi autobusami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowaliśmy wszelkie nasze usługi do pułapu norm zagranicznych co stawia naszą firmę pośród liderów w tej branży. Wyszukując autobusu do wynajęcia powinieneś w pierwszej kolejności zaznajomić się z naszą interesującą propozycją. Przygotowaliśmy ją dla osób, dla jakich najistotniejsze jest bezpieczeństwo oraz koszt przejazdu. Jesteśmy kompetentną firmą, wobec tego możemy zorganizować przewóz osób do każdego położenia w Polsce oraz za granicą. Zaproponujemy Ci dodatkowo konkurencyjne stawki, elegancki oraz także wygodny autokar.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • artrans - przewozy osób »

  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnimi tradycjami handlowymi a także transportowymi. Oferujemy przewóz ludzi oraz przewóz higieniczny. Nasi kontrahenci to przede wszystkim korporacji logistyczne, kluby sportowe, szpitale, szkoły, zakładanie się opieki zdrowotnej, biura turystyczne i osoby własne. Istniejąc na rynku transportowym ponad 10 lat, zdobyliśmy doświadczenie oraz dodatkowo wiedzę, za pomocą którym realizujemy nasze usługi z całym profesjonalizmem. Świadczymy usługi przewozowe na rzecz ludzi własnych, a oprócz tego grup zorganizowanych na wszelkie przyjęcia, bankiety, wycieczki, kolonie, maryśka szkoły, to znaczy mecze. W naszej ofercie znajduje się również przewóz sanitarny. Realizujemy przewozy na rzecz ludzi swoich na podejście, przeszczepy, do sanatoriów, szpitali, lub przewozy krwi czy też narządów do transplantacji. Nasi kierowcy to osoby z długoletnią praktyką i dodatkowo doświadczeniem w transporcie ludzi. Nabywcom zapewniamy komfort, wygodę i obronność jazdy.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  KURS Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym.

  Szkolenie dotyczy przewozu osób, przewozu rzeczy, spedycji.

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych uprawnia do uzyskania:
  - Licencji oraz zezwolenia na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego transportu drogowego osób lub rzeczy
  - Licencji spedytora - na wykonywanie pośrednictwa w zakresie wykonywania transportu rzeczy

  W cenie kursu otrzymają Państwo: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej.

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy

  Szkolenie obejmuje następujący zakres programowy:
  - Prawo handlowe
  - Prawo podatkowe
  - Prawo socjalne
  - Działalność gospodarcza i zarządzanie finansami
  - Normy techniczne i techniczne aspekty działalności
  - Bezpieczeństwo drogowe
  - Dostęp do rynku
  - Zadania problemowe - transport rzeczy
  - Zadania problemowe - transport osób

  Kurs oraz egzamin odbywa się w Katowicach.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Complex - Busy do Niemiec Holandii Piła »

  Firma Complex z Piły na co dzień zajmuje się w głównej mierze organizowaniem przewozów osób poza granice naszego kraju, aczkolwiek jednocześnie w zakres świadczonych usług wchodzi także wynajem busa na takie okazje jak wesela, konferencje oraz wiele innych. Można powiedzieć, że przy każdej okazji opłaca się wynająć busa z kierowcą w pilskiej firmie Complex, gdyż za tym przemawia zarówno cena za ów wynajem, jak również i inne względy jak wygoda, bezpieczeństwo podróżowania, czyli wszystkie najważniejsze aspekty podróży. Liczy się dla nas przecież to co najlepsze, a ta firma transportowa zapewnia nam takie właśnie warunki. Ponieważ zależy Państwu na dobrym dostaniu się do domu zapraszamy to zapoznania się dokładnie z naszymi usługami na naszej stronie jak najszybciej na pewno nie pożałujesz. Szybko i tanio to nasza domena, wszelkich odpowiedzi na pytania udzielimy przez telefon lub email.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec »

  Wybór odpowiedniego transportu do innego kraju jest bardzo ważny, dlatego też świetnym rozwiązaniem są przewozy pomorskie. Można tutaj znaleźć przejazd do Niemiec, dzięki czemu bezpośrednio dojedzie się do wyznaczonego celu. Co ważne, to busy pomorskie są wyposażone tak, że można zabrać również nieco bagaży. Dobrze jest wspomnieć, iż busy do Niemiec kursują zarówno w dni powszednie, jak i w soboty oraz niedziele, dzięki czemu można wybrać konkretną datę wyjazdu. Przewozy odbywają się jednocześnie szybko i bezpiecznie dzięki taborowi aut na gwarancji, serwisowanych w autoryzowanych serwisach. Dodatkowo kierowcy z dużym doświadczeniem, przeszkoleni w zakresie użytkowania auta oraz optymalizacji spalania paliwa, prowadzą auto płynnie. To powoduje, że podróż staje się jeszcze bardziej komfortowa.

  Data dodania: 12 11 2022 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa