Reklama Google


Strony związane z hasłem 'rzeczoznawca majątkowy':

 • www.wycenanieruchomosci.slask.pl »

  Celem jaki postawili przed sobą autorzy prezentowanej witryny www (dostępnej pod adresem www. wycenanieruchomosci. slask. pl) jest zgromadzenie w jednym serwisie spisu danych adresowych rzeczoznawców majątkowych z obszaru Górnego Śląska, aby uprościć podmiotom zainteresowanych skorzystaniem z ich usług łatwe znalezienie rzeczoznawcy z bliskiej okolicy. Zbierając dane adresowe rzeczoznawców koncentrujemy się szczególnie na południowym fragmencie Górnego Śląska, przez co w spisie można odszukać adresy rzeczoznawców m. in. z takich miejscowości jak: Kęty, Bielsko-Biała, Strumień, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice czy Bestwina. Skorzystanie z usług rzeczoznawcy majątkowego może być niezbędne gdy do podjęcia pewnych czynności wymagana jest opinia rzeczoznawcy w postaci operatu szacunkowego. Sytuacja taka może zaistnieć np. przy ubieganiu się o kredyt lub ubezpieczeniu nieruchomości. Żywimy głęboką nadzieję, że za sprawą tej witryny w szybki i przejrzysty sposób dotrzesz do poszukiwanych informacji i odszukasz właściwego rzeczoznawcę majątkowego.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Estimar wycena nieruchomości »

  Firma Estimar założona została przez Magłorzatę Orlicką - rzeczoznawcę majątkowego, posiadającą uprawnienia do wykonywania zawodu nr 6259 będącą członkiem Stowarzyszenia. Małgorzata Orlicka jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie gospodarki nieruchomościami o specjalizacji wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
  Posiada kwalifikacje do wyceny na potrzeby banków, potwierdzone certyfikatem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych nr 60/Bank-III/2018.
  Specjalizuje się w wycenie w zakresie nieruchomości komercyjnych w podejściu dochodowym (produkcyjno-magazynowych, biurowych, usługowo-handlowych, obiektów hotelowych, stacji paliw, inwestycji deweloperskich), nieruchomości mieszkaniowych w podejściu porównawczym (grunty budowlane, domy i lokale mieszkalne), a także nieruchomości rolnych. Wykonuje także wyceny dla podmiotów państwowych w zakresie szacowania wartości odszkodowań, służebności gruntowych i przesyłowych.
  Obszar działania w zakresie obsługi klientów indywidualnych i instytucjonalnych obejmuje województwo wielkopolskie i dolnośląskie a w szczególności miasto Wrocław oraz Gniezno, a dla klientów biznesowych na terenie całej Polski.
  Operat szacunkowy wykonujemy także w języku angielskim

  Data dodania: 26 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • rzeczoznawca majątkowy »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rzeczoznawcy majątkowego Mateusza Piętaka. Jako rzeczoznawca nieruchomości profesjonalnie realizuje operaty szacunkowe nieruchomości lokalowych, nieruchomości gruntowych oraz innych budynków, również w toku budowy. Swoją ofertę kieruję do osób indywidualnych, przedsiębiorstw i również innych instytucji finansowych, między innymi komorników i syndyków. Każda wycena nieruchomości realizowana w moim biurze jest fachowa a oprócz tego doświadczona. Dokładam wszelkich starań, aby wycena była wykonana na najwyższym poziomie, oferując zresztą atrakcyjne ceny. Zachęcam do zaznajomienia się z pełną ofertą mojego biura na stronie internetowej i również do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie szeroko pojętego rzeczoznawstwa majątkowego. Lokal firmy znajduje się w miejscowości Nowa Sól w woj. lubuskim.

  Data dodania: 22 11 2021 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Warszawa