Reklama Google


Telefony Podkategoria: Telefony

 • Systemy telekomunikacyjne - pełen serwis »

  Działamy w branży telekomunikacyjnej. Jako pierwsza i bez wątpienia jedyna spółka w Polsce specjalizujemy się w naprawach elektronicznych pakietów telekomunikacyjnych. Jesteśmy firmą, która posiada duże wiedzę praktyczną w naprawie, montażu i uruchamianiu zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Wykonywana przez nas naprawa systemów telekomunikacyjnych, wykonywana w zbudowanym przeze mnie unikalnym centrum napraw pakietów telekomunikacyjnych, jest przeprowadzana kompleksowo i z największą starannością. Na wszystkie naprawione pakiety udzielamy zapewnień z opcją wykupu dodatkowego okresu gwarancyjnego. W dodatku zajmujemy się handlem detalicznym i hurtowym podzespołami elektronicznymi wykorzystywanymi w telekomunikacji, pakietami central komutacyjnych, w mojej ofercie można wyszukać na pewno przykładowo obwód drukowany pcb.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna centrala »

  Telefonia VoIP actio. pl. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań telekomunikacyjnych dla osób indywidualnych a także firm. Sprawdź jakie możliwości daje centrala PBX. Obecnie trudno o działalność firmy bez niezawodnej i skutecznej telekomunikacji. Koszty związane z telekomunikacją bywają jednak dużym obciążeniem dla budżetu właściwie każdej firmy. Chcesz ograniczyć koszty telefoniczne jednocześnie zachowując jakość zarezerwowaną do tej pory dla standardowej telefonii stacjonarnej? Pragniesz skorzystać z naszej oferty przy zachowaniu aktualnych numerów? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się za Ciebie wszystkimi procedurami i umożliwimy przeniesienie obecnych numerów. Zmniejsz firmowe koszty połączeń przy pomocy protokołu VoIP. Sprawdź ofertę actio, jednego z wiodących operatorów VoIP w Polsce. Jako pierwszy dostawca telefonii internetowej w Polsce actio oferuje rozwiązania firmy 3CX. Nie musisz zmieniać swoich numerów przenosząc je do actio - my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Nie zwlekaj i już dziś zacznij oszczędzanie redukując swoje rachunki telefoniczne!

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • serwis apple toruń - Tanio! Sprawnie! Perfekcyjnie! »

  Diagnoza oraz pogwarancyjna naprawa urządzeń Apple. Profesjonalne wykonanie napraw serwisowych. Serwis iPhone, MacBook, iPad, iMac. Serwis Apple Toruń.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszego serwisu komputerowego otworzyliśmy osobny dział firmy – serwis sprzętu APPLE.
  To co odróżnia nas od innych serwisów to fakt, że nie idziemy na łatwiznę
  Serwis apple Toruń wykonuje takie usługi jak:wymiana baterii, wymiana zbitego wyświetlacza, ponadto serwis apple Toruń jest w stanie naprawić twój sprzęt po zalaniu go. Naprawiamy
  jak najtańszym kosztem dla klienta
  Nasza praca zaowocowała ogromnym doświadczeniem co robi nas jednym z liderów serwis apple Toruń. Nie wymieniamy części w ciemno gdy nie jesteśmy w stanie stwierdzić na 100% usterki. Pracujemy w klimatyzowanym lokalu w Toruniu.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Multicom - Serwis i sprzedaż laptopów, gsm, tabletów »

  Firma Multicom Karol Marcin Błaszczyk działa od 2007r w Szczecinie przy ulicy Rydla 66. Od początku działalności prowadzimy serwis i sprzedaż urządzeń elektronicznych. Rocznie wykonujemy 3 tysiące serwisów, z czego połowa to serwis laptopów. Specjalizujemy się w serwisie tabletów i smartfonów. Prowadzimy też usługi informatyczne z dojazdem do klienta. Przyjdź! Naprawimy Twój sprzęt. Serwisujemy głównie laptopy, tablety, telefony, smartfony. Naprawiamy sprzęt takich marek jak: Acer, Asus, Toshiba, Sony Xperia, Sony Vaio, Samsung, HTC, Xiaoim, HP, Lenovo, IBM, Apple, Iphone, Dell. Poza świadczeniem usług serwisowych zajmujemy się też sprzedażą elektroniki używanej, którą sprzedajemy również poprzez nasz sklep internetowy. Niskie ceny, wysoka jakość. Sprawdź naszą ofertę! Multicom - Serwis i sprzedaż laptopów, gsm, tabletów.

  Data dodania: 13 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telefony

(14)

Telefony - nowa strona:

Adres:
Pozycjonowanie Warszawa